Antalya Havaalanı Transfer

Antalya Havaalanı transfer ile seyahatlerinizi daha konforlu ve keyifli bir hale getirmek son derece kolay. Antalya’da konaklama tecrübeniz varsa havalimanı ile oteller arası mesafenin birbirine uzak olduğunu bilirsiniz. Dolayısıyla, havaalanından konaklayacağınız otele veya tatilinizi geçireceğiniz lokasyona gitmek için ulaşım hizmetlerine ihtiyaç duyarsınız. Antalya transfer ile varış noktanıza doğrudan, kısa sürede ve konforlu şekilde ulaşabilirsiniz.

antalya havaalani transfer 1

Havaalanı transfer hizmeti Antalya’ya uçakla seyahat eden turistlerin tatil yapacakları yere konforlu biçimde seyahat etmelerini sağlayan bir hizmettir. Özel tasarımlı minibüsler ve profesyonel şoförlerle sunduğumuz VIP transfer hizmeti sayesinde Antalya Havalimanı’ndan konaklayacağınız yere rahat, güvenli ve huzurlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

 

Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri

Antalya Havalimanı ulaşım ihtiyaçlarınızda özel transfer hizmetlerini kullanarak size özel tahsis edilen araçlar ve deneyimli sürücülerle seyahat edersiniz. Uçağınız havalimanına indiğinde, görevli karşılama personeli sizi gelen yolcu kapısında bekliyor olacaktır. Özel şoförlü aracınız ise havaalanı otoparkında seyahatiniz için hazır bulundurulacaktır. Böylece, bekleme yapmadan ve araç değiştirmeden, en hızlı şekilde otelinize ulaşabilirsiniz. Üstelik 7/24 kesintisiz hizmet avantajıyla!

antalyahavaalantransfertantm 2

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Antalya Havaalanı Transfer Hizmeti Nedir?

Tecrübeli şoförler ve son model araçlarla sağlanan transfer hizmeti, Antalya Havaalanı’ndan veya tersi yönde kullanabileceğiniz bir özel ulaşım hizmetidir. Antalya’da 170 farklı bölgeye ve binlerce otele günün her saati havaalanı transfer hizmeti bulabilirsiniz. Antalya airport transfer hizmetini konaklama yerinizden havaalanına yapacağınız seyahatlerde de tercih edebilirsiniz. Konusunda uzman, trafik kurallarına uyan ve Antalya yollarını iyi bilen sürücüler eşliğinde sunulan havaalanı transferlerinde hizmet kalitesi, konfor ve güvenlik en ön plandadır. Siz de yolculuğunuzun uçuştan önceki veya sonraki adımında ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi yaşamak isterseniz Antalya Havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Antalya Havalimanı Özel Transfer Hizmetleri Nasıl Çalışır?

Rezervasyon İşlemleri

Antalya’da size özel araçlarla sunulan havalimanı transfer hizmetinden faydalanmak isterseniz öncelikle rezervasyon yaptırmalısınız. Bu aşamada uçuş bilgileriniz, yolcu sayısı ve seyahat rotanız netleşmiş olmalıdır. Konfor tercihlerinize uygun transfer seçeneğini belirleyip hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Rezervasyonunuz tamamlandıktan sonra hizmet sağlayıcısı tarafından gönderilen ve transfer detaylarını içeren bir onay e-postası alırsınız.

 

Seyahat tarihiniz yaklaştığında havalimanından Antalya’da konaklayacağınız otele transferinizi sağlayacak şoförün iletişim bilgileri ve sürücüyle nasıl buluşacağınızı açıklayan bir e-posta daha gönderilir. Böylece, uçağınız indiğinde, görevli sürücüyle kolayca buluşup zaman kaybetmeden yola çıkabilirsiniz. Dilerseniz, rezervasyonunuzu çift yön olarak yaptırıp, tatiliniz sona erdiğinde, konakladığınız otelden havalimanına ulaşım ihtiyaçlarınız için yine Antalya Vip transfer hizmetini kullanabilirsiniz.

 

Karşılama İşlemleri

Yolcu karşılama süreci Antalya Havaalanı transfer hizmetinin önemli bir aşamasını oluşturur. Havayolu ile Antalya’ya seyahat ediyorsanız, uçağınız indiğinde görevli personel sizi gelen yolcu terminal kapısında isim soy-isim yazılı bir pano ile karşılayacaktır. Karşılama görevlisi valizlerinize yardımcı olacak ve Antalya Havalimanı otoparkında sizi bekleyen özel transfer aracına yönlendirecektir. Bagajlarınız yerleştirilip siz de araca yerleştikten sonra Antalya Havaalanı’ndan konaklayacağınız tesis yönüne hareket edilecektir.

 

Çift yön (gidiş-dönüş) özel transfer rezervasyonu yaptırdıysanız, hizmet sağlayıcınız konakladığınız otelden Antalya Havalimanı’na ulaşım işlemlerinizi de gerçekleştirecektir. Transferinizden sorumlu şoför, belirlenen tarih ve saatte sizi konakladığınız otelin resepsiyonunda karşılayacaktır. Eşyalarınıza yardımcı olarak transferinizin sağlanacağı araca yönlendirecektir. Valizleriniz araç bagajına düzenli bir şekilde yerleştirilip siz de yerinizi aldıktan sonra havalimanı yönüne hareket edilecektir.

antalyahavaalantransfertantm1 3

Bırakma ve Uğurlama İşlemleri

Havalimanından otele Antalya transferlerinde, yolda duraklama veya bekleme yapmadan, konaklama yerinize doğrudan ulaşım hizmeti verilir. Tesise ulaştığınızda görevli şoför eşyalarınızı indirip resepsiyona kadar size eşlik eder ve güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle uğurlar.

 

Tatiliniz bittiğinde dönüş uçağınıza zamanında yetişmenin en iyi yolu Antalya Havalimanı Vip transfer hizmetini kullanmaktır. Rezervasyon esnasında belirttiğiniz tarih ve saatte konaklama yerinizden sizi alacak özel şoförlü araçla doğrudan uçağınızın kalkacağı terminal kapısına kadar ulaşacaksınız. Üstelik hızlı, konforlu ve güvenli bir yolculuk yaparak! Antalya Havaalanı’na ulaştığınızda görevli şoför valizlerinizi indirip, giden yolcu terminal girişine kadar size eşlik edecek ve nazik bir şekilde uğurlayacaktır.

 

Antalya Havalimanı Vip Transfer Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Vip transfer hizmetleri Antalya Havalimanı’ndan veya Antalya Havalimanı’na uçakla seyahat edeceklere çok özel avantajlar sağlar. Maliyetten seyahat konforu ve yolcu güvenliğine kadar uzanan skalada Vip ulaşım hizmetlerinin başlıca avantajlarının şunlardır:

 

 • Antalya Havalimanı taksileri ile kıyaslandığında daha ekonomik ve konforlu bir ulaşım yöntemidir.
 • Deneyimli sürücüler ve yetkili servis bakımlı araçlarla son derece güvenli şekilde seyahat edebilirsiniz.
 • Yolda duraklama ve bekleme olmadan doğrudan ulaşım sağlanır, böylece zaman kaybı önlenir.
 • Kişiye özel sunulan bir hizmettir. Bu avantajıyla, ulaşım sağlayacağınız aracı başka yolcularla paylaşmanız gerekmez.
 • Toplu taşıma araçları ve Antalya Havalimanı shuttle servis hizmetlerinde olduğu gibi bekleme söz konusu değildir.
 • Sabit fiyatlarla sunulan bir hizmettir, bu özelliği sayesinde ulaşım için ayıracağınız bütçeyi önceden planlayabilirsiniz.
 • Antalya ve çevresi tüm bölgelere veya bu bölgelerden havalimanına ulaşım için özel transfer hizmeti alabilirsiniz.
 • Yolculuk esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz çocuk koltuğu, Wi-fi, içecek ve bazı atıştırmalıklardan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
 • Transfer araçlarında bulunan Android ve Apple TV, Netflix, müzik sistemleri ve oyun konsolları sayesinde sıkılmadan, keyifli ve eğlenceli bir yolculuk yapabilirsiniz.

 

Antalya Havaalanı Özel Transfer Fiyatları

Transfer ücretleri Antalya Havalimanı ile varış noktanız ya da bulunduğunuz lokasyon arasındaki mesafeye göre değişir. Antalya Havaalanı özel ulaşım ücretlerini belirleyen bir diğer faktör ise tercih edilen araç türüdür.  Binek arabalar, minibüsler ve Vip araçların her biri için farklı ücretler söz konusudur. Buna rağmen, Antalya Havaalanı taksilerine oranla en az %40 daha az ödeyerek özel transfer hizmeti alabilirsiniz.

 

Antalya Havaalanı Özel Ulaşım Ücretleri Hangi Hizmetleri Kapsar?

 • Yolcu karşılama hizmeti ve bagaj asistanlığı
 • Lüks araçlar içinde ve tecrübeli şoförler rehberliğinde seyahat
 • Araç içi Wi-fi, çocuk koltuğu ve minibar kullanımı
 • Tüm akaryakıt, otoyol geçiş ve otopark kullanımları

 

Antalya’da En Ucuz Havalimanı Transfer Hizmeti Nasıl Bulunur?

 • Antalya’da en uygun fiyatlarla havalimanı transfer araması yapın ve güvenilir firmaların resmi web sitelerini inceleyin.
 • Belirlediğiniz firmalara iletişim kanallarından ulaşın, teklif isteyin, gerekiyorsa pazarlık edin.
 • Sadece havaalanında ofisi bulunan transfer şirketlerini değil, Antalya şehir merkezinde ve Antalya’nın ilçelerinde hizmet veren diğer firmalarla da görüşün. Örneğin, Alanya’dan Antalya Havalimanı’na gidecekseniz, Alanya konumlu bir firmanın daha uygun fiyat teklifi verebileceğini göz ardı etmeyin.
 • Konakladığı otele Antalya Havaalanı transfer hizmetini kullanarak seyahat etmiş akrabalarınız ve yakınlarınızdan bilgi alın.
 • Son dakika indirimleri ve erken rezervasyon kampanyalarını takip edin.

 

Antalya Havaalanı Vip Transfer Firmaları

Türkiye’de turizm sektörünün kalbinin attığı merkezlerden biri olan Antalya, havalimanından ve havalimanına ulaşım hizmetlerine yoğun şekilde ihtiyaç duyulan bir kenttir. Bu sebeple, Antalya’da kişiye özel havaalanı transfer hizmeti sunan birçok firmaya rastlayabilirsiniz. Eğer sizin de yaz tatili için tercihiniz Antalya ve buraya uçak yolculuğu yaparak gelecekseniz, seyahatinizin kalan kısmını Antalya Havalimanı Vip transfer firmalarından hizmet alarak tamamlayabilirsiniz. Böylece, valizlerinizle toplu taşıma araçlarında rezillik çekmeden ve modası geçmiş taksilere servet dökmek zorunda kalmadan, konaklayacağınız tesise hızlı, ekonomik ve konforlu şekilde ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Vip Antalya Havalimanı Transfer Sağlayıcısı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her ürün ve hizmeti satın alırken yaptığınız gibi, Vip havaalanı transfer hizmeti alacağınız Antalya firmalarında da seçici olmanız gerekir. Nitekim, bu tercih, tatilinize güzel bir başlangıç yapmak ve varış noktanıza stres yaşamadan ulaşmak için önemli bir husustur. Bu konuda, hizmet alacağınız kuruluşun güvenilir, köklü ve itibar sahibi bir şirket olmasına öncelik verin. Listenize aldığınız Antalya özel havalimanı transfer sağlayıcılarının web sitelerini ziyaret ederek işe başlayabilirsiniz. Ayrıca, bu firmalardan hizmet alan tatilcilerin transfer deneyimlerini paylaştığı bağımsız platformlara da göz atabilirsiniz.

 

Transfer firmaları Antalya’da Havalimanı çıkışlı ve dönüşlü ulaşım ihtiyaçlarınıza cevap verir. Fakat, transfer ücretleri her firmada farklı olabilir. Bu, alacağınız hizmet kalitesi, seyahat edeceğiniz aracın konforu ve firmanın sunduğu ücretli-ücretsiz ek olanaklarla doğrudan ilişkilidir. Dolayısıyla, özel transfer hizmet sağlayıcınızı seçerken sadece fiyata odaklanmak yerine, sunulan hizmetin içeriğini de göz önünde bulundurmalısınız.

 

Profesyonel transfer şirketleri Antalya’nın bir turizm kenti olduğu bilinciyle günün her saati havalimanı Vip transfer hizmeti sunar. Uçağınız inişi ya da kalkışı gecenin ilerleyen vakitlerinde veya sabahın ilk saatlerinde olması fark etmeksizin 24 saat hizmet garantisinden faydalanabilirsiniz. Özellikle gece saatlerinde seyahat ediyorsanız, havalimanına veya havalimanından Antalya transferinizi yapacak firmanın 7/24 hizmet verip vermediğini mutlaka sorun.

 

 

Antalya Havaalanı Özel Ulaşım Tavsiye

 

Antalya Havalimanı ulaşım ihtiyaçlarınız için güvenilir firmalardan hizmet alarak tatilinizin kabusa dönüşmesini önleyebilirsiniz. Bunun için turistlerin, iş insanlarının ve gezginlerin tavsiye ettiği transfer şirketleriyle Antalya Havaalanı ulaşım işlemlerinizi planlayabilirsiniz. Seyahat forumları ve gezi blogları, bu bağlamda size en doğru ipuçlarını verecektir.

 

Ekonomik, kaliteli ve konforlu bir Antalya Havaalanı transfer hizmeti arıyorsanız, bu konuda İyi Transfer markasına güvenebilirsiniz. İyi Transfer Antalya Havalimanı ile gitmek istediğiniz ya da bulunduğunuz bir Antalya adresi arasında size en iyi seyahat deneyimini sunmak için Vip tasarımlı araçlar ve uzman ekiplerle hizmet verir. Antalya sınırları içinde, 170’ten fazla destinasyonda binlerce otele İyi Transfer güvencesiyle profesyonel, dakik ve kesintisiz ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Antalya’da tatil yapmak için uçakla seyahat eden ve havalimanı ulaşım işlemlerini İyi Transfer’den yaptıran binlerce mutlu gezgin arasında siz de yerinizi almak isterseniz https://www.iyitransfer.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. Tatilinize şahane bir başlangıç yapmak ve konaklama süreniz sona erdiğinde uçağa yetişme stresi yaşamamak için Antalya Havaalanı transfer rezervasyonu yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet garantisiyle!

 

YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir