Oyuneks VP ve PUBG Mobile UC Satışı

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Valorant ve Valorant Point

               Valorant oyunu çoğu oyun severim sık sık duyduğu oyunlardan biridir. Özellikle 2 3 senedir oyun piyasasında yerini almaktadır. Hatta çeşitli Twitch yayıncıları tarafından da oynanarak turnuvalar düzenlenmiştir. Valorant turnuvaları konusunda Türkiye dünya genelinde baya başarılı dereceler de elde etmiştir. Ülkemizdeki E-Spor oyuncuları her geçen gün gelişmektedir. Oyun içi gelişim için Valorant Point yani VP bir hayli önemli durumdadır. En uygun Valorant VP teminatı kullanıcıların merak ettiği konulardan biridir. Oyuneks.com platformu bu konuda öncü olarak neredeyse kârsız satış sistemi ile karşımıza çıkmaktadır. En ucuz VP fiyatları oyuneks sitesi üzerinde görülmektedir. Bu nedenle oyun severler oyuneks.com sitesine yoğun ilgi göstermektedir.

PUBG Mobile UC

 PUBG Mobile oyunu 6-7 senedir dünya gündeminde olan oyunlardan biridir. Özellikle ilk çıktığı iki sene milyonlarca kullanıcı tarafından kadın erkek denmeden oynanmaya başlanmıştır. Son senelerde biraz üye sayısı azalsa da hala aktif oyuncu sayısı milyonların üzerinde bulunmaktadır. PUBG oyunu hem PC üzerinden hemde mobil platform yani telefonlar üzerinden oynanmaktadır. Hatta sesli şekilde konuşma imkanı da bulunur. PUBG reklam bütçesi olarak da ülkemizde en fazla bütçe harcayan firmaların başında yer alır. Survivor yarışması ve çeşitli ünlü platformlarında Pubg etkinliklerini görmek mümkündür. PUBG oyununda çeşitli silahlar ve kıyafetler bulunur. Oyundaki para birimi PUBG UC diye geçmektedir. PUBG Mobile UC almak isteyen bireyler bunu Oyuneks.com gibi adreslerden yaparlar. Bunun temel nedeni ise oyuneks sitesinin hem güvenilir olması hemde en ucuz satışlara sahip sitelerden biri olmasıdır.

Steam Cüzdan Kodu

                 Steam sitesi veya Steam cüzdan kodu oyun severlerin fazlaca duyduğu tabirlerden biridir. Steam sitesi oyunlar ile ilgili çeşitli İtem ve GB kerim alındığı genel bir sitedir. İnsanlar bu site içerisinde kullanabilecekleri kodlar alarak yurtdışı bazlı bu siteden alışveriş yaparak oyun zevkini artırırlar. Steam cüzdan kodu ülkemizde satan sitelerde bulunur. Ancak bu konuda hassas hareket etmek gerekir. Çünkü aksi durumda paranız boşa gidebilir. Bu nedenle oyuneks.com gibi güvenilir ve en uygun satış hizmetini benimsemiş firmalar tercih edilmelidir. Aksi halde boşa giden emek ve para kaçınılmaz olacaktır. Ülkemizde kötü niyetli sitelerde bulunmaktadır. Fakat oyuneks.com en ucuz ve en uygun satış politikası ile kalitesiz sitelerin tam karşısında durmaktadır. Eğer sizde oyun içinde GB, UC, Cash veya item satın almak istiyorsanız oyuneks platformundan detaylı bilgiye erişmeniz mümkündür.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir