Villalarda kullanılan lüx havuz modeli nedir ? Maliyeti nedir ? Kim yapar ?

Villlarda kullanılan havuz modelleri hakkında bilgi arıyorsanız yazımızı sonuna kadar dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Aklınıza takılan tüm sorulara yanıtlar bulacağınız bir yazı olduğuna emin olabilirsiniz.

Günümüzde villalarda kullanılan havuz tipleri farklılıklar gösterse de en bilinen ve popüler olanı kuşkusuz Sonsuzluk Havuzu adı verilen havuz modelleridir. Sonsuzluk havuz modeli farklı isimler ile bilinir. İnfinity Havuz ya da Kenarsız Havuz bunlardan bazılarıdır.

Villalarda Kullanılan Lüx Havuz Modeli Nedir? Maliyeti Nedir? Kim Yapar? Sorularına yanıtlar vermeye devam ediyoruz. Eğer villanız için İnfinity Havuz yaptırmak istiyorsanız mutlaka bu konuda uzman bir firmadan destek almalısınız. Havuz yapımı ciddi ve tecrübe isteyen bir iştir. Buna rağmen İnfinity Havuz yapımı çok daha mimari ve teknik bilgi gerektirir. Çilek Havuz Türkiye’nin farklı illerinde başarılı sonsuzluk havuz modellerine başarı ile imza atmıştır.

Villalar için Sonsuzluk Havuzu Yapımı

Sonsuzluk havuzu genel olarak denize sıfır olan yerlerde yapılmaktadır. 2022 yılıyla beraber dağ manzarası ve farklı noktalar içinde projeler üretilmeye başlanmıştır. Sonsuzluk havuzuna bakıldığında köşesiz ve deniz ile birleşen bir havuz görüntüsü elde edilir. Tamamen köşesiz bir tasarım ve göz aldatması amaçlanır.  Sonsuzluk havuzlarının tercih edenler genelde havuzda lüks görünüme önem veren konforlu bir havuz keyfini yaşamak isteyenlerdir. Bu istekleri de yersiz değildir. Çünkü sonsuzluk havuzları kullanım açısından ve lüks bir kullanım sağlaması nedeniyle muhteşem mühendislik eserleridir.

Villalar için Sonsuzluk Havuzu Yapımı normal havuz yapımına göre biraz daha zordur. Sonsuzluk havuzu yapımı için tecrübe ve iyi bir mühendislik bilgisi gereklidir. Bu nedenle bu tarz havuzların yapımı için önceden kendini kanıtlamış ve sonsuzluk havuzu yapmış firmalardan destek almak yararınıza olacaktır.

Villalarda Kullanılan Lüx Havuz Modeli Maliyeti Nedir?

Bu tarz lüx havuzların maliyeti diğer havuz tiplerine göre biraz daha pahalıdır. Eşsiz ve bucaksız bir manzaraya sahip bu havuzlar genelde seçkin villa ve otel sahipleri tarafından tercih edilirler. Sonsuzluk havuzunun maliyeti büyüklüğüne ve istenen özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle Çilek Havuz firmasından genel bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Sonsuzluk Havuzu – Kenarsız Havuz – Infinity Havuz Kim Yapar?

Farklı isimler ile anılsa da Genelde Lüx villalar için tercih edilen bu modeli işinin ehli havuz firmaları yapabilmektedir. İleri bir mühendislik bilgisi gerektiren havuz tiplerini daha önce yapmış ve referans gösterebilecek firmalara yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Havuz yapımını emanet edeceğiniz firmanın daha önce yaptığı projeleri incelemek ve mümkünse eski müşterilerin referanslarını incelemek yararınıza olacaktır.

Çilek Havuz 81 ilde sonsuzluk havuzu yapımında aktif olarak hizmet vermiştir. Ve hizmet vermeye devam etmektedir. Villanız için lüx bir havuz yaptırmayı düşünüyorsanız Çilek Havuzun eşsiz hizmetlerinden faydalabilirsiniz : https://www.cilekhavuz.com.tr/infinity-havuz-sonsuzluk-havuzu-nedir/

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir