İstanbul Plaket Kişiye Özel Masa İsimliği Çeşitleri

İsim plakalarınız, markanızın en ilgi çekici parçası gibi görünmese de, hayati bir rol oynar ve müşterilerinizin ihtiyaç duydukları ürün ve güvenlik bilgilerine sahip olmalarını sağlar. Bununla birlikte, bilgilendirici ve yasal kullanımlarının ötesinde, masa isimliği pazarlama cephaneliğinizde çok daha önemli bir amaca hizmet eder: Siz ve müşterileriniz arasında onları ürünlerinizin sadık kullanıcıları yapan, sektör itibarını artıran ve sizi diğerlerinden ayıran güçlü duygusal bağlar oluştururlar. 

masa isimligi cesitleri

İster ürün tanımlama sektörünün deneyimli bir emektarı olun, ister bir bütün olarak isim levhası konseptinde yeni olun, endişelenmeyin. Doğru yerdesiniz ve isim levhalarınızın gerçekte ne kadar etkili olduğuna açıklayacağız. Masa isimliği müşteriler üzerindeki etkilerini anlayalım ve müşterileri güvende tutan, tüm yasal gerekliliklerin yerine getirilmesini sağlayan bir isim levhasını nasıl seçebileceğinizi ve ürün tanımlamanızın markanızın tanıtımını yapmak için güçlü bir araçtır.

Etkili markalaşma tamamen tutarlılıkla ilgilidir. Müşteri hizmetlerinizden pazarlamanıza ve hatta ürünlerinizdeki bileşenlere kadar ürettiğiniz her şeyin markanızın nasıl algılandığı üzerinde bir etkisi vardır. Etkileri küçük görünse de, masa isimliği markanızı güçlendirmede ve hedef pazarınızda tutarlı ve güvenilir bir varlık sürdürmede önemli bir rol oynar. Müşterileriniz ürünlerinizi gördüğünde ve isim plakasında yazılı bilgileri okuduğunda logonuzu, renklerinizi, sloganınızı ve diğer marka belirteçlerini tanır. Davranışsal düzeyde, insanlar marka renkleri, yazı tipleri, logolar ve sloganlar gibi marka unsurlarına sürekli olarak maruz kaldıklarında, ürününüzün kalitesinden daha emin olmalarını sağlayan ince bir güven verici varlık olarak hareket eder. Bu nedenle, fiziksel olarak büyük olmasalar da, masa isimliği şirketinizin marka varlığının büyük bir parçasıdır ve markanızın tanınırlığını artırmanız ve müşterilerinizde ürünlerinizin doğru seçim olduğunu onaylamanız için daha fazla fırsat yaratır. Kişiye özel masa isimliği çeşitleri şu şekildedir;

Tek Kalemli Metal Aksesuarlı Masa İsimliği

Tek kalemli metal aksesuarlı masa isimliği; 8cmx23cm boyutundadır. Füme rengi tasarımıyla şık bir görünüme sahiptir.

Türkiye Haritası Kristal Masa İsimliği

Türkiye haritası kristal masa isimliği; 8cmx22cm ölçülerindedir. Masasına Türkiye haritası yerleştirmek isteyenler bu ürünü inceleyebilir.

Kız Kulesi Baskılı Kristal Masa İsimliği

Kız Kulesi baskılı kristal masa isimliği; 10cmx24cm boyutundadır. UV baskılı kristal masa isimliği İstanbul severler için iyi bir hediye olabilir.

Ahşap Desenli Kristal Masa İsimliği

Ahşap desenli kristal masa isimliği; 10cmx24cm boyutundadır. Altın gümüş kalem ve saat olarak sunulmaktadır.

Kristal plaket ve masa isimliği için daha fazla ürün, çeşit ve fiyat bilgisine  https://www.istanbulplaket.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir