Rulo Çim Fiyatları

Bir eviniz ya da herhangi bir işletmeniz varsa dışının da içerisi kadar güzel görünmesinin ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Tıpkı evinizin içindeki zemin kaplamaları gibi bahçeniz için de çimler tüm görünümü etkilemektedir.

Bahçenizi çimlendirmek çıplak zemine göre %20, beton veya kaldırım taşlara göre %30, sentetik çimlere göre ise %40 daha serin bir ortam yaratılmasını sağlar. Bu, elektrik ve soğutma maliyetlerinde büyük miktarda tasarruf anlamına gelir. Çim aynı zamanda evinizin değerini %18’e kadar artırır.

Rulo Çim Fiyatları sektorelbilgi

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Rulo çim fiyatları ne kadardır?

Hazır rulo çim fiyatları kullanılan metreye göre hesaplanmaktadır. Dolayısıyla rulo çim fiyatları kaplamak istediğiniz alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişecektir. Tabi ki bulunduğunuz bölgenin ihtiyaçlarına uygun bir rulo çim türü seçmelisiniz ve bu da fiyatı etkileyen bir diğer faktördür.

Fiyat farklılıkları büyük ölçüde hazır çimlerinizin hasat edilmeye hazır olmadan önce çiftlikte bakımının yapılması gereken süreye bağlıdır. Daha ucuz olan çimler hızla büyür ve ekimden hasada kadar daha az zaman ve paraya mal olur. Daha yavaş büyüyen bir çimin size teslim edilmesi daha uzun sürer ve daha maliyetli olur.

Zemin örtüsü söz konusu olduğunda çim, mülk değerini artırmak ve evinizin görünümünü ve hissini geliştirmek için yapabileceğiniz en ucuz şeylerden biridir. Aslında pek çok emlakçı artık müşterilerine evlerini piyasaya sürmeden önce çimlerini iyileştirmelerini tavsiye etmektedir

Hangi rulo çim sizin için uygun?

Tüm farklı anında çim seçenekleriyle, en önemli kısım, sizin için en iyi olanı seçebilmenizdir. Bakımı yüksek bir çim, daha fazla biçme gerektirir. Bu da para ve zamana mal olur. Bahçede çalışarak vakit geçirmeyi seviyorsanız bu sizin için olabilir. Daha az bakım gerektiren çimler, paradan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Çim biçme ve sulama ile uğraşmak yerine bahçe sandalyenizde vakit geçirmek istiyorsanız bu tarz bir çim seçimi yapmalısınız.

İhtiyaçlarınıza uygun doğru hazır çimi seçmek, uzun vadeli memnuniyetiniz ve cebiniz için önemlidir. İlk seferde doğru yapmak sizi stresten kurtarır. Çimlerinizi fiyata göre değil, yaşam tarzınıza ve dış ortamınıza en uygun olana göre seçmek aslında uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Çimlerden anlayan ve size güvenli, uygun maliyetli bir karar vermenize yardımcı olacak doğru bilgileri sağlayabilecek bir çim yetiştiricisinden tavsiye almak harika bir fikirdir.

Çimsaş deneyimli bir rulo çim üreticisidir ve Türkiye’nin her yerine hazır rulo çim temini sağlamaktadır. Rulo çimler ile ilgili daha fazla bilgi almak ve özel durumunuza yönelik kesin rulo çim fiyatlarını öğrenmek için Çimsaş ekibine +90 534 878 88 05 telefon numarası ve info@cimsas.com.tr mail adresi ile ulaşabilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir