Yengeç Burcuna Ne Hediye Alınır?

Elementi su olan yengeç burcu aynı zamanda koç, terazi ve oğlak gibi öncü bir burçtur. 22 haziran-22 temmuz arasında doğan yengeç burçları genellikle duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Koruyucu ve evcimen olanyengeç burçları ailelerine son derece düşkün olurlar.

Yengec Burcuna Ne Hediye Alinir
Yengec Burcuna Ne Hediye Alinir

Yönetici gezegeni ay olan yengeç burcu bundan dolayı ruhsal ve duygusal açıdan hassastır. Genellikle arkadaş canlısı ve sıcakkanlı bir yapıya sahip olan yengeç burcu kadını ve erkeği girdiği ortamda dikkatleri üstüne çekmeyi başarır. Ayrıca hassas, şefkatli ve vefakar olan yengeç burcu duygusal olduğundan dolayı zaman zaman alıngan tavırlar sergileyebilir.

Diğer burç erkekleri arasında evine ve ailesine en bağlı erkeklerden olan yengeç burcu erkeği, mutfağa girmekten ve ailesine yemek yapmaktan hoşlanır. Yengeç burcu özellikleri arasında yer alan merhamet ve şefkat yengeç burcu erkeğinde de bol bol bulunur.

Sevdiklerine bu kadar düşkün olan yengeç burçları sevdikleri kişiler tarafından sevilmeye ve ilgi görmeye de bayılır. Bu nedenle bir yengeç burcu doğum günü, evlilik yıl dönümü ve yılbaşı gibi özel günlerde sevdiklerinden hediyeler almayı çok sever ve bunu çok önemser. Peki yengeç burcu kadınına ya da yengeç burcu erkeğine hediye olarak ne alınır?

Yengeç burçları özel hissetmeyi çok sever. Bu nedenle yengeç burcu kişilere hediye alırken alacağınız hediyenin bir anlam ifade etmesine özen göstermelisiniz. Yengeç burcu erkeğine ve yengeç burcu kadınına hediye olarak şu seçenekleri düşünebilirsiniz;

 • Özel seramik baskılı kupa
 • Özgün tasarımlı magnet
 • Cüzdan
 • Çanta
 • Anahtarlık
 • Fotoğraf çerçevesi
 • Kişiye özel termos
 • Özelleştirilmiş termos
 • Ajanda
 • Saat
 • Ayna

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Fotoğraf Çerçevesi

Epoksi ve ahşap gibi farklı materyallerden üretilen fotoğraf çerçeveleri anılara ve geçmişe önem veren yengeç burcu için ideal bir hediye olabilir. Boyutları ve büyüklükleri modele göre değişiklik gösteren fotoğraf çerçevelerine talebe uygun olarak kişisel tasarım da yapılabilmektedir.

Hem yengeç burcu kadını hem de yengeç burcu erkeği için çok anlamlı bir hediye alternatifi olan fotoğraf çerçeveleri dijital baskı tekniği ile dekorlandığı için görselliğe önem veren yengeçlerin hoşuna giden bir hediye olabilir.

Kişiye özel tasarım ile hazırlanan fotoğraf çerçeveleri haricinde şehir temalı fotoğraf çerçevesi modelleri de yengeç burçlarına hediye olarak alınabilir. Hediye alacağınız yengeç burcu kişinin en çok gitmek istediği şehir ya da kendini en mutlu hissettiği şehir teması ile tasarlanan bir fotoğraf çerçevesi onlar için paha biçilemez bir hediye olur.

Ayna

Yengeç burcu kadınına alınabilecek hediye seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alan aynalar, yengeç kadınının baktıkça kendini iyi hissetmesini sağlar. Tasarımı özelleştirilebilen ayna modelleri metal malzemeden yapılır. Dijital baskı yöntemi ile dekorlanan aynaların boyutları genellikle 72X110 mm şeklindedir.

Sevdiği kişilerin kendisine ilgi göstermesine bayılan yengeç kadınına bir ayna hediye etmek aynı zamanda ona ne kadar güzel olduğunu söylemek ile eşdeğerdir. Bu nedenle yengeç burcu kadınına hediye alırken onun güzelliğine iltifat ettiğinizi gösteren bir hediye seçmeye dikkat etmelisiniz.

Ayna, aynı zamanda her şeyi içinde taşıyan ve yaşayan yengeç burçlarının kendini ifade etmesine de yardımcı olan bir hediye seçeneğidir. Çünkü insanların yansımalarını gösteren aynaların kişilerin içindeki güzellikleri ve iyilikleri dışarı çıkarma potansiyeli olduğuna inanılır. Bu yüzden aynalar, sezgiselliği ve ruhsal derinliği yüksek olan yengeç burçları için en uygun hediye seçenekleri arasındadır.

Cüzdan

Turistik şehir ve bölgelerin ünlü mimari yapıları ve manzaraları ile tasarlanan cüzdan modellerini hem yengeç burcu erkeğine hem de yengeç burcu kadınına hediye olarak alabilirsiniz. Boyutları modele göre değişiklik gösteren cüzdanlar işlevsel bir hediye seçeneği olmanın yanı sıra yengeç burcu kişisine kendini özel hissettireceği için yengeçler için son derece doğru bir hediye olacaktır.

Yengeç burcu doğum günü hediyesini seçerken ya da yılbaşı gibi özel bir günde hediye alırken değerlendirebileceğiniz cüzdanlar; takı, aksesuar ve özel eşyaları taşımak için çok idealdir. Yani yengeç burcu kişilere cüzdan hediye ederken aynı zamanda onlara onların hayatlarını kolaylaştıracak bir hediye verdiğinizi de göstermiş olursunuz. Bu sayede cüzdan hediye ettiğiniz yengeç kişisi sizin onu ne kadar önemsediğinizi daha net görmüş olur bu da ona kendini iyi hissettirir.

Kişiye özel tasarım yapılabilen ve hediye edilecek kişilerin isimlerinin yazılabildiği deri cüzdan modelleri daha çok yengeç burcu erkeklerine hitap eden bir hediyedir. Bu nedenle özelleştirilebilen deriz cüzdan modellerini yengeç burcu babanıza, kardeşinize, abinize ya da sevgilinize hediye edebilirsiniz.

Ajanda

Yengeç burcu hediye alternatifleri arasında bulunan bir diğer hediye ise ajandalar. Duygusallıkları ve alınganlıkları ile ünlü olan yengeç burçlarının konuşamadığı ve kendini ifade edemediği zamanlarda kendini yazarak ifade etmesine yardımcı olan ajandalara isteğinize uygun şekilde kişiye özel tasarım yapılabilmektedir.

İş hayatında ve günlük hayatında planlı olmayı seven yengeç burçları için de çok uygun bir hediye seçeneği olan ajandalar bu kişiler için hem özel hem de fonksiyonel bir hediye olacaktır. Ayrıca hayal gücü ve hayal dünyası gelişmiş olan yengeç burçları istedikleri an ajandalarına hikayelerini ve günlük düşüncelerini de yazabilir.

Yengeç burcu erkeğine ne hediye alınır diye araştırma yapanların kafa karışıklığına son verecek bir hediye çeşidi olan ajandaları yengeç burcunun kadını için de erkeği için de gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Termos

Çay ve kahve içmeyi çok seven kahvesini her zaman yanında taşımak isteyen bir yengeç burcu kişisine hediye almayı planlıyorsanız termos hediyesini kesinlikle değerlendirmelisiniz. Kişiye özel tasarım ile özelleştirilebilen termos modellerini yakın bir arkadaşınız ya da sevgiliniz için alabilirsiniz. 

Yengeçler için sevdikleri ve değer verdikleri kişilerin hediyelerinin taşınabilir olması için önemlidir. Yengeç burcu kadınına ya da yengeç burcu erkeğine hediye olarak alınabilecek termos modelleri sayesinde yengeç burcu sevdikleriniz her an sizin hediyenizi yanında taşıyabilecek.

Saat

Planlı hareket etmeyi seven dakik bir yengeç burcuna hediye alıyorsanız seçenekler arasına saat modellerini eklemelisiniz. Yengeç burçları önem verdikleri şeylerin sevdikleri tarafından hatırlanmasını çok sever. Bu nedenle zaman planlamasına önem veren bir yengece, saat hediye etmek onun için çok şey ifade eder.

Yengeç burcu erkeğine de ve yengeç burcu kadınına da alınabilecek bir hediye seçeneği olan saatlerin 17, 20 ve 25 cm gibi farklı boyutları bulunur. Saat hediye edilen kişiler saatleri evde ve ofiste dekoratif aksesuar olarak da kullanabilir. Pek çok farklı amaçla kullanılabilen  hediyelik saatler; polyester, seramik ve cam gibi çeşitli materyallerden üretilir.

Şık ve estetik bir görünüme sahip saat modellerinin tasarımında popüler şehir ve ilçelere yer verilir. Ayrıca sevimli hayvan figürleri ile dizayn edilen saat alternatifleri de bulunur.

YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir