Askerlere Özel Kristal ve Ahşap Plaket Örnekleri

Askeri plaketler, teşekkür etmenin veya olağanüstü başarıları takdir etmenin mükemmel bir yoludur. Sergilemeleri kolaydır ve birden fazla başarıyı sergilemek veya başkalarına ilham verecek ve motive edecek yüksek başarılılardan oluşan bir duvar oluşturmak için ustaca düzenlenebilirler.  Özel oyulmuş plaklar, cam, ahşap, metal, taş ve akrilik gibi çeşitli malzemelerden gelir. Geleneksel, anıtsal ve fotoğraflı plaketler için de seçimimizi sıralamanızı öneririz. Seçtiğiniz plaket ödülü ne olursa olsun, ilginizi çeken herhangi bir ürüne özel gravürler ekleyebilir. Gelişmiş gravür hizmetleri, kuruluşunuzun logosunu doğrudan plakaya yerleştirebilir. Ayrıca alıcının adını, ödül unvanını ve eklemek isteyebileceğiniz diğer bilgileri yazmak için üç farklı yazı tipi arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Ahşap Askeri Plaket

Kişiselleştirilmiş duvar ve ayaklı ahşap plaketlerden oluşan kaliteli ürünlerle, amirlerinize veya ekibinize hak ettikleri tanınmayı verin. Herhangi bir odanın odak noktası olacak farklı şekil ve tarzlarda 50’den fazla özelleştirilebilir ödül plaketi bulunmaktadır. Ana plaketler veya bireysel başarıyı takdir etmek için tek plaketler arasından seçim yapabilirsiniz.

Kristal Asker Plaketi 

komando kristal plaketi
komando kristal plaketi

Yüksek başarıları ve toplum hizmetçilerini stil ve zarafetle onurlandırmaya kararlı olanlar için kristal evrensel bir gerçektir. Malzemenin kalitesi aslında onurun önemini yansıtıyor. Bir kez olsun, hediye kutlanan şeyin ihtişamına uymaya çalışır. Kristal plaket ödülleri, kurumsal başarılar ve toplum hizmeti kilometre taşları için çalışır. Özel ödül plaketleri her zaman benzersizdir; ama denkleme kristal ekleyin ve olağanüstü özel hale gelirler.

Kristal asker plaketi, zarafet ve uzmanlıkla hazırlanmış çok çeşitli güzel özel kristal ödüller ve kupalar sunar. Her şekil, tasarım ve güzel ayrıntı, bu parçaları bulabileceğiniz en düşünceli kurumsal kristal ödüller haline getiriyor. Bir plaket üzerine yerleştirirken çok fazla seçeneğe sahip olmanın dışında, bu kristal ödüller hiçbir ek ücret ödemeden isimler, logolar, tarihler ve tanınma duyguları ile kişiselleştirilebilir. Özel kristal ödüllerimiz, istediğiniz kadar kişisel ve hayal ettiğiniz kadar yaratıcı hale getirilebilir.

Malzeme en yüksek kalitedir ve işçilik birinci sınıftır. Bunu hızlı ve kolay bir teslimatla birleştirirseniz, bu özel oyulmuş kristal ödüller yalnızca birer takdir ifadesi değil, aynı zamanda takdir için somut yatırımlardır. Bu zamansız kristal ödüller bir odayı aydınlatacak ve asla modası geçmeyecek.

Komando Plaketi 

Zarif bir özel oyulmuş komando plaketi ile bir askeri hizmet üyesine takdirinizi gösterin. Komando plaketi en iyi malzemelerden yapılmıştır ve kalite ve mükemmellik sunacaktır. Çeşitli geleneksel duvar plaketleri, kristal ödülleri ve emeklilik hediyesi, hizmet yılı ödülleri veya sadece ‘Teşekkürler’ takdir ödülleri olarak kullanılabilecek pek çok seçenek vardır.

Jandarma Görev Anısı Plaketi

Bir askere hizmetinin ne kadar önemli olduğunu göstermek için en iyi hediyeyi ararken, kişiselleştirilmiş bir jandarma görev anısı plaketi tam olarak bir fark yaratacak harekettir. Yürekten bir yazı, güzel bir tasarım ve ödüllendirici bir duygu sunan özel bir ödül, sonsuza kadar el üstünde tutabilecekleri bir şeydir.

Hayatınızdaki özel bir askere sevginizi, takdirinizi veya hayranlığınızı göstermenin içten bir yolunu mu arıyorsunuz? Askerleri, eğitimden denizaşırı seyahatlere ve görev başında hizmet etmeye kadar yorulmadan çalışır ve ülkeleri için sürekli fedakarlık yapar. Hizmette bir arkadaşınız, aile üyeniz, eşiniz veya topluluk üyeniz olsun, askerler yaptıklarından dolayı takdir edilmeyi ve övülmeyi hak eder.

Ailenizdeki ve sizin topluluğunuzdaki askerler için çok çeşitli ordu plaketleri ve ödüller sunuyoruz. En iyi %100 optik kristal ile hazırlanmış, inanılmaz kalite, derinden oyulmuş gravürler ve uzun süreli duygusallık sunarlar. Eşsiz çevrimiçi kişiselleştirme aracımızla, tamamen kendinize özel bir kristal ordu plaketi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz yazı tipine ve tasarımına askerin adını, kişisel bir yazıtı, bir nişanı ve alıcınıza uygun başka ne varsa ekleyin. Daha fazla bilgi için https://www.istanbulplaket.com/tr/askeri-plaket-uretim-istanbul–k sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir