Aerobin Kumaş Nedir?

Aerobin kumaş, son zamanlarda tekstil dünyasının en çok tercih edilen kumaş türlerinden bir tanesidir. Hafif yapısı ile uzun ömürlü kullanım sağlayan aerobin kumaş, sıklıkla gömlek ve tuniklerde tercih edilmektedir. Peki aerobin kumaş nedir ve aerobin kumaş özellikleri nelerdir? By sezonun trend kumaşı, aerobin kumaş hakkında tüm merak edilenleri bir araya getirdik.

Uzun kullanımı ve hafif yapısı sayesinde genelde tunik ve gömlekler için tercih edilen aerobin kumaş, sonbahar sezonunda trendler arasında yerini almaktadır. Her sezonda rahatlıkla kullanılabilen bu kumaş türü, esnekliği nedeniyle poplin kumaşla da sıkça karşılaştırılabilir. Tesettür giyim için en çok tercih edilen kumaş türü olan aerobin kumaş; gömlek, tunik, hırka ve ferace gibi birden fazla parçada yer almaktadır. Aerobin kumaş, son derece kaliteli kumaş olarak ifade edilmektedir. Özel ipliklerden üretilmekte olan kumaş oldukça rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Üstelik son derece dayanıklı yapısı olduğu için satın aldığınız aerobin kumaşlı kıyafetlerde uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Kalitesi nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir kumaştır. Nefes aldıran yapısıyla her mevsim giymek için uygundur.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Aerobin Kumaş Nedir?

Aerobin kumaş canlı renklerle kullanılır. Bu nedenle duruşu ile dikkatleri üzerine çeker. Kimi yerlerde ayrobik adını da taşıyan kumaş türü, özel ipliklerden üretilmektedir. Uzun ömürlü ve kaliteli olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Aerobin Kumas Nedir
Aerobin Kumas Nedir

Aerobin Kumaş Özellikleri

– Kırışmaya karşı dayanıklı bir yapısı vardır.

– Tüm kumaşları canlı göstermektedir.

– Yıkama sonrasında parlaklığını asla kaybetmez.

– Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı vardır.

Tesettür giyiminde gündelik kombinler için uygun olan aerobin kumaş, çamaşır makinesinde düşük program ile yıkanabilir.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir